Töökäskude kasutamine

Töökäsud on lisamoodul koos kalendriga, kus on võimalik hallata, anda ja otsida erinevaid korraldusi, mida töö jaoks on vaja. Töökäskudest on võimalik luua ka arveid, vaadata kliendi seadme või sõiduki ajalugu, hoolduse/remondiga seotud informatsiooni. Hea abivahend erinevatele ettevõtetele, mis tegelevad remondi, müügi ja hooldusega. Igat töökäsku on peale selle loomist võimalik siduda mingi konkreetse sündmusega kalendri moodulis.

Töökäskude nimekiri

Vajutades nupule töökäsud, kuvatakse viimased 20 töökäsku. Seal lehel on võimalik otsida nii aktiivseid kui ka juba lõpetatud töökäske.

Töökäskude lisamine

Uue töökäsu lisamiseks valida Töökäsud ja “+” või nimekirja vaates vajutada nupule “Lisa”. Avaneb uus aken.

Tuleb täita vajalikud väljad, mida rohkem on töökäsus väljasid täidetud, seda parem on kogu informatsiooni hallata. Peale nuppu “Salvesta” vajutamist, antakse töökäsule ka number.

Töökäsu tegemine arveks

Töökäsul vajutada nuppu “Koosta arve”. Avaneb tavaline, kuid juba eeltäidetud “Arve-saateleht” vaheleht. Vasakul pool hallis menüüs on võimalik muuta arve liiki ja lisada täiendavat informatsiooni. Arvel kuvatakse nagu tava arve puhul kohustuslikud ja lisaväljad. Samas on lisatud juba toodete reale olemasolevad tooted või teenused. Saab muudatusi salvestada vajutades F7 või “Salvesta”. Kinnitada saab arvet vajutades nupule F8 või “Kinnita”. Peale kinnitamist tekib arvele ka oma number ning kõik arved on leitavad Müük - Arved alt. Lisaks salvesta F7 ja Prindi/saada F6 alt on veel võimalik lisada juurde laekumine “Dollari märk ringi sees”. Muud funktsioonid on samad, mis on käsitletud Arvete rubriigis.

Töökäsu tegemine tellimuseks

Vajutades nuppu “Koosta tellimus” avaneb uues vaheleht, kus tuleb talitada samamoodi nagu tava tellimuse koostamise puhul.

Töökäsu tegemine pakkumiseks

Vajutades nuppu “Koosta pakkumine” avaneb uus vaheleht, kus tuleb talitada samamoodi nagu tava pakkumise koostamise puhul.

Töökäskude mooduli kasutamine

Eelduseks on järgnev:

Toimib järgneval põhimõttel. Kui on eeldused täidetud, lisatakse uus töökäsk Töökäsk - + või Lisa. Soovitud väljad täidetakse ja vajutatakse salvesta või F7. Töökäsule tekib number ja vajalikke väljasid (kauba/teenuse read) saab muuta jooksvalt. Edasi peale tööde tegemist töökäsk muudetakse arveks, pakkumiseks või tellimuseks.