Robotladu

Erplyga on võimalik liidestada KASTEN´i robotlao juhttarkvara TC2000. Peamisteks integratisioonipunktideks on dokumendid, mille alusel kaupu vastavalt sisse või välja komplekteeritakse. Need dokumendid on:

Kuidas robotlaoga töö välja näeb?

Tooted väljastatakse laost ainult läbi müügitellimuste. Kinnitatud müügitellimus on eelduseks, et kaupa saaks üldse väljastada.

Müügitellimusest arve-saatelehe või saatelehe vormistamine on lubatud ainult korjelehe kaudu või laomeeskonna kasutajagrupi õigustega. Välistatud on miinusesse müügi lubamine. Kreeditarve kinnitamise õigused on üksnes määratud kasutajal.

Laovarude täiendamine toimub enamasti ostuarvega. Kinnitatud ostutellimus ei jõua robotlattu. Robotlattu saadetakse salvestatud ostuarve, et tekitada saabumise dokument. Kinnitatud ostuarve loob laokanded ning seejärel on võimalik koostada müügitellimusest arve-saatelehte.

Toodete valim robotis

Toodete info on alati sünkroniseeritud TC2000-ga. Tootel on laoaadressi väli, mis muudetakse kohustuslikuks väljaks. Kui sellel on robotlao laoaadress, siis on tegemist kaubaga, mis paikneb robotlaos. Samaaegselt robotlaos ning selle väliselt ei ole lubatud kaupa laos hoida!

Robotlao laoaadresse võrreldakse 1 kord päevas ERPLY-s olevate laoaadressidega. Kui töötaja soovib paigutada toodet robotlattu, mis varem paiknes riiulis, siis piisab toote paigutamisest robotlattu ning laoaadress uuendatakse ERPLY’s automaatselt.