Kasutajagrupid

Kasutajagrupp "Administraatorid / Juhtkond" peaks alati jääma administraatori õigustega grupiks. Just see kasutajagrupp on ühendatud ERPLY eritunnuste ja lisamoodulitega, mistõttu selle kasutajagrupi õigused tuleks määrata ainult juhtkonnale. Seda muutes, võib juhtuda, et antakse moodulite ligipääsud/õigused grupile, kes neid omama ei peaks. Teistele töötajatele on kasutamiseks Müügiesindaja või Raamatupidaja kasutajagrupp ning vajadusel saate gruppe omal soovil lisada.

  1. Valige "SEADED" -> "Kasutajate grupid".
  2. Muutke olemasolevat gruppi seda valides või looge uus grupp klikates nupul "UUS".
  3. Määrake õigused, mis peavad valitud grupil olema.

Allpool on toodud Kasutajagrupi miinimumseadistused, et vastava grupi Kasutaja (nt klienditeenindaja) saaks Kassas müüki teha. Soovitame seda seadistust kasutada baasseadistusena. Selle pealt on hea Kasutajagrupi seadistust ehitada.

Sisuliselt on selle seadistusega Kasutajagruppi kuuluval Töötajal õigus näha töötajaid, tooteid, kliente, arveid ja laekumisi. Ta saab lisada uusi kliente, arveid ja laekumisi ning muuta enda lisatud kliente ja arveid. Kustutamisõigust tal ei ole. Ka ei saa nad muuta teiste töötajate lisatud kliente ning arveid.