Toote tehingute ajalugu müügidokumentides

Võimalus näha toote tehingute ajalugu otse müügidokumendil. Funktsionaalsus töötab nii Classic kui ka Berlin versioonis.


Müügidokumendi igale reale on lisatud nupp. Nupule klikates avaneb nimekiri kümnest viimasest kõnealust toodet sisaldavast tehingust.

Loend sisaldab kõiki müügidokumente, välja arvatud ettemaksuarved. Kui klient on väljastanud nii saatelehe kui ka arve, kuvatakse loendis saatelehte.

Erplys on juba varasemalt sarnane funktsionaalsus, mis näitas ainult eelmise sama kliendi müüki. Uus nimekiri näitab kõiki tehinguid sõltumata kliendist.

Müügidokumentide ridades (arved, tellimused, pakkumised) on uus tehingute ajaloo kuvamise ikoon. Nupp asub toote nime kõrval nii kinnitamata kui kinnitatud dokumentidel:

Sellel ikoonil klikates ilmuvad pop-up aknas viimased 10 selle tootega tehtud tehingut:

Eelmisest pildist nähtub, et kast sisaldab tehingu kõiki olulisi andmeid - dokumendi tüüp, dokumendi number, kuupäev, müüdud kogus, müügihind km-ta ja ladu.

Dokumendid järjestatakse uuematest vanimateks.

Samuti on võimalik iga dokumenti lähemalt vaadata klikates dokumendi numbril. Dokument avaneb uuel vahekaardil.

Kui klikkate tehingute ajaloo aknas mõnele hinnale, asendatakse aktiivse dokumendi praegune hind ajaloos valitud hinnaga.

Sama võib teha, liikudes soovitud rea juurde klaviatuuril üles ja alla nooltega ning vajutades klahvi Enter. Punane äär näitab valitud rida.

Näiteks: Kui lisasite toote, mille hind on 10€, kuid tehingute ajaloos leiate tehingu, kus toote hind oli 7€. Võite klõpsata nupul 7 ja tehingu ajaloo aken sulgub. Nüüd on teie praegune dokument 10€ asemel 7€.

Lahtrit on võimalik liigutada hiire kursori lohistamisega.