Sortimine kohandatud väljatrükis

Konteineris olevat infot saab sorteerida. Selleks tuleb teha konteiner aktiivseks klõpsates konteineri peale:

ning valides paremal olevas menüüs "Advanced settings":

Siin saab sorteerida tunnuse järgi (nt amount) ning valida kas järjestada kasvavalt või kahanevalt. Samuti saab andmeid kuvada valikuliselt lisades filtri:

Sorteerides koguste järgi kahanevalt järjestab süsteem arvele valitud tooteid alates suuremast kogusest kahanevalt:

Kui arvel olevaid tooteid kuvatakse tabelina, siis lisaks sorteerimis- ning filtreerimisfunktsioonidele saab veel tooteid grupeerida (nt tootegruppide järgi) – selleks klõpsata tabeli peal ning valida paremal menüüs "advanced settings" ning määrata "Group by" parameeter.

Tabelis olevat infot saab eristada tunnuse järgi kasutades conditional formattingut (valida veerg ning paremklõpsuga valida "conditional formatting"). Seal saab määrata millise tunnuse järgi süsteem kasutab teist värvi või fonti (nt näitab punasega kõik kogused mis on suuremad kui 3):

Tabelis saab ka vabateksti lahtritel kasutada erinevaid vorminguid. See rakendub automaatselt järgmistele ridadele, kus on kasutatud vabateksti.

Värvi ja fonti muutmiseks tuleb valida üleval olevas toolbaris vajalikud vormingud:

Allolevas tabelis on kasutatud grupeerimist tootegruppide järgi. Samuti on punasega märgitud kõik kogused mis on suuremad kui 3 ning vabateksti read on musta värvi: