Suurenda/vähenda (Zoom in/out) - Dokumenti, mida kohandate on võimalik zoomida välja või sisse järgmistest lehe allservas olevatest nuppudest:

Välja saate suumida kuni 60 % ning sisse kuni 400 % dokumendi tavasuurusest.

Sisesta uus leht (Insert page) - Võimalik on lisada dokumendile uusi lehti, mida erineval viisil kujundada. Saate seda teha vajutades dokumendi töölehe tühjale osale (kus ei ole sisestatud välju) parema hiireklahviga ning valides "Insert page" ja vastavalt siis kas "Before" või "After" vastavalt sellele, kas soovite lisada uut lehekülge olemasoleva lehe ette või järele.

Lehekülje seaded (Page setup) - Saate avada seaded valikust "File" -> "Page Setup", misjärel avaneb uus aken.

Saate määrata dokumendi suurust, mõõtühikuid milles seda arvestatakse, kuidas leht paigutatakse ning kui suured peaksid olema lehe äärised. Dokumendimallile on võimalik lisada ka märksõnu, et kergemini eristada seda teistest loodud dokumendimallidest.

Valemite kohandamine - Uues Actual Reports keskkonnas on loodud lihtne programmeerimiskeel, mis lubab luua matemaatilisi ja loogilisi konstruktsioone, muutmaks olemasolevaid väärtuskomponente.

Näiteks võib soovitud väljale kuvada teksti "Kõik tasutud" juhul kui atribuut "financialStatus" omab väärtust "tasutud", ja teksti "Ootame makset" juhul kui atribuudi väärtus on midagi muud.

Näide: {% {financial_status} === ‘paid’ ? ‘All paid’ : ‘Waiting for payment’ %}

Selleks, et luua soovitud valemeid tuleb kirjutada see {% and %} vahele. Väärtus arvutatakse, kui vajutate nupul "Preview".

Nimekirja toetatud sümbolitest leiate siit

Täiendavad juhised siit.