Kohandatud väljatrükk (Actual Reports)

Kohandatud väljatrükk võimaldab kasutajal, kelle kasutajagrupile on antud õigus "Lisada ja muuta Actual Reports trükimalle", luua sobiva kujundusega dokumendimall. See võib olla nii müügidokument, kui ka etikett. Kuid valik ei ole piiratud - kõik mis mahub A4 lehe peale on võimalik sobivas formaadis valmis kujundada.

Kohandatud väljatrüki e-postiga saatmise ning trükkimise jaoks on eraldi nupud. Alati säilib ka võimalus kasutada standardväljatrükki.


Dokumendimalli kohandamiseks või uue loomiseks võib võtta aluseks juba mõne olemasoleva. Selleks avage juba loodud dokument (nt Arve-Saateleht) valikust "Müük" - "Arved". Avatud dokumendi alt vajutage printimise nupule.

Seejärel avaneb aken, mis võimaldab lisaks dokumendi printimisele ja e-maili teel saatmisele luua ka dokumendimalle. Paremal veerus "Kohandatud väljatrükid" võib jääda aluseks "Invoice-Waybill" ning seejärel klikata "Kujunda dokumendimall" või "Uus dokumendimall" (vastavalt sellele, kas soovite luua uue või kohandada juba olemasolevat).

Jõuate Actual Reports keskkonda, kus saate alustada oma dokumendimalli kujundamist.

Vajadusel saab kohandatud väljatrükis kasutada ka valemeid kujul: func({salesPrice}*{amount})