Müük-müügikäive

Põhiline aruanne, millega saab ülevaate tehtud müükidest.

Müük-müügikäive kuvab tulemusi järgmiste dokumendiliikide järgi: Arve-saateleht, Sularahaarve, Kreeditarve ja Arve.


Müük-müügikäibe all on rida aruandeid, mis aitavad soovitud andmed välja tuua. Näiteks:

"Müügi koond" - annab valitud perioodi müügisumma ning müügi käibemaksu. Valides pikema perioodi, kuvatakse müügisumma kalendrikuu kaupa ning ühtlasi kuvatakse välja ka erinevate käibemaksude müük.

"Nädalapäevade lõikes" - annab hea ülevaate nädalapäevade kaupa, et näha, millisel nädalapäeval müük kõige paremini edeneb.

"Tundide lõikes" - annab ülevaate tundide kaupa, et näha, millisel kellaajal müük kõige paremini edeneb.

"Kliendigruppide kaupa" - annab ülevaate tehtud müükidest kliendigruppide kaupa, et näha, millisele kliendigrupile võiks järgmise kampaania suunata, et nende müüki edendada.

"Kaupluste kaupa" - annab ülevaate tehtud müükidest kaupluste kaupa.

"Toodete kaupa" - kui soovitakse näha müüki milliseid tooteid konkreetselt on valitud perioodil müüdud.

"Tootegruppide kaupa" - kui soovitakse näha, millised tootegrupid kõige paremini müüvad ning millistele tootegruppidele võiks järgmise kampaania suunata.

"Dokumentide kaupa" - annab ülevaate tehtud müükidest dokumentide kaupa ning kuvab seejuures ära ka müüdud kogused, tehtud allahindlused ning rakendatud käibemaksumäärad. Müük dokumentide kaupa annab sageli hea ülevaate tuvastamaks summalisi erinevusi - kui näiteks kassa ja laekumiste aruanne annab ühe summa, aga müük-müügikäive teise summa, siis kahte aruannet dokumentide kaupa võrreldes leiab vahe kiiresti üles.

Kui aruannetes kuvatav info tundub mitte ajakohane, siis soovitame aruande päises klikata "Värskenda aruannet" - Erply ei genereeri iga kord aruannet uuesti, vaid kasutab ka varem samade parameetritega genereeritud aruannet. Seetõttu on oluline aruannet aeg-ajalt värskendada. Päises on kuvatud kuupäev ja kellaaeg, mille järgi näeb ära, kas tegemist on värske aruandega või mitte: