Laovarude täiendamine

Võimaldab arvesse võtta vaid valitud lao kogused ja broneeritud kogused (lisaks müügitellimustele võivad ka kinnitatud pakkumised ja ettemaksuarved kaupu broneerida!). Aruande leiab "Ladu" -> "Laovarude täiendamine" alt või "Aruanded" -> "Laoseis" -> "Laovarude täiendamine" alt või "Ost" -> "Laovarude täiendamine" alt.

Aruande saamiseks tuleb valida ladu ja soovitud kuvatav müügiperiood. Muidugi võib valikut veelgi kitsendada nt Tootegrupi, Hankija jms valikuga.


"Aruanded" -> "Laoseis" -> "Laovarude täiendamise" alt valida:

Ekraanil avaneb aruanne:

Kui tootekaardil on määratud ka laokohane miinimum ja soovituslik kogus, siis kuvatakse neid ridu aruandes nii:

Punasega kuvatakse tooted, mida on alla miinimumnormi. Klikates nupul “Vali tooted, mida on alla miinimumnormi” täidetakse "Tellitav kogus" lahter vastavalt tootekaardil määratud soovituslikule kogusele.

Soovi korral saab ka käsitsi koguseid korrigeerida.

Lõpetuseks “Salvesta ja koosta ostutellimused”, kui on soov kaupa hankijalt tellida, või “Salvesta ja koosta lao liikumise tellimused”, kui on soov kaupa tellida sama ettevõtte teisest laost.


Lahtris "Klientide tellimused" kuvatakse müügitellimustega broneeritud koguseid!

Täitke tellitava koguse lahter kogustega ning jätkake “salvesta ja koosta ostutellimused” nupul:

Kinnituseks klikake "OK".

"Ost" -> "Ostutellimused" alt saab antud tellimuse üles otsida ning vajadusel täiendada ning hankijale välja saata. Hankijalt tagasiside saamisel saab ostutellimust täiendada tellimiskinnituse numbri ja oodatava täitmise kuupäevaga ning kinnitada ostutellimus. Kinnitatud ostutellimusest saab kauba saabumisel vormistada kauba vastuvõtuks ostidokumendi "Veel" nupu abil.